HUDEBNÍ OBOR 
   V sólovém zpěvu v okresním kole soutěže ZUŠ v Prachaticích získaly první místa s postupem do kola krajského Kateřina Růžičková a Michaela Pilátová. První místo získal také Marian Kováč. V okresním kole dechových nástrojů ve Vimperku získali třetí místa ve hře na saxofon Lukáš Svěchota a Kateřina Tažejová, druhé místo pak Lucie Kužvartová. Ve hře na klarinet to byla druhá místa pro Ondřeje Hese a Františka Kučeru. Ve hře na trubku získal Matěj Švec třetí místo. Michal Švec na tenor získal úžasné první místo s postupem do krajského kola. 
V krajském kole získal Michal Švec ve hře na tenor 1. místo, v sólovém zpěvu pak Kateřina Růžičková a Michaela Pilátová 3. místo. 

Na kytarové přehlídce Zlivská kytara získala Viktorie Hořínková v sólové hře 1. místo a duo Viktorie Hořínková - Jakub Toman získalo 2. místo. 

TANEČNÍ OBOR
  V okresním kole získal 3. ročník s choreografií Vlk 3. místo, s choreografií Princezny 2. místo. Nejstarší žákyně získaly za choreografii Umlčení 1. místo. Žákyně 4. - 6. ročníku s choreografií CIK CAK pak získaly 1. místo s postupem do krajského kola.


Všem blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.